NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

PRACA FRYDEK - NAJNOWSZE OFERTY

aktualnie brak ofert pracy w miejscowości: Frydek

OFERTY PRACY FRYDEK OKOLICE

Operator Maszyn/Pracownik produkcji
zawód: operator maszyn rodzaj: praca stała
Bielsko-Biała
2017-09-11
PRACOWNIK PRODUKCJI - NOWY ZAKŁAD
zawód: pracownik fizyczny rodzaj: praca stała
Pracownik produkcji – operator maszyn (Wilamowice)
zawód: pracownik produkcji rodzaj: umowa o pracę
Wilamowice
2017-09-12
Pracownik produkcji- branża stolarska
zawód: pracownik produkcji rodzaj: umowa o pracę
Bestwina
2017-09-22
PRACA W MIASTACH

Frydek - wieś należąca do województwa śląskiego, powiatu pszczyńskiego, gminy Miedźna. Od północy miejscowość otoczona jest lasem wolskim. Frydek, wraz z sąsiadującymi Gilowicami tworzy wspólny obwód szkolny i parafię. Od 2005 roku przy kościele pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Królowej Wszechświata stoi pomnik Jana Pawła II.

Frydek liczy około 1100 mieszkańców. Na północy za lasem wolskim jest Międzyrzecze, które należy do gminy Bojszowy. Wieś od południa i zachodu graniczy z Miedźną, a od wschodu z Gilowicami.

Międzynarodowa Trasa Rowerowa Greenways i Wiślana Trasa Rowerowa przebiega przez frydecki las, który jest wspaniałym miejscem dla wypoczynku i turystyki pieszej i rowerowej. Frydek to bardzo szybko rozwijająca się wieś. Zwiększa się także liczba przyjezdznych mieszkańców miejscowości, których urzekły okolice i bardzo atrakcyjne przyrodniczo tereny. We wsi działa Szkoła Podstawowa im. St. Hadyny, gdzie działalność prowadzi także Zespół "Frydkowianie", który kultywuje śląskie tradycje przez popularyzuje tańców i pieśni ziemi pszczyńskiej. Dzieci od małego mogą się uczyć przywiązania do tych okolic.

Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2007-2017